Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/7/2018

Πωλητής/τρια σε κατάστημα οπτικών - Boηθός Οπτικού

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εκ μέρους του πελάτη μας, κορυφαίας εταιρείας Αλυσίδας Οπτικών, η οποία παρέχει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες σε οπτικά είδη, ζητούμε να προσλάβουμε ένα δυναμικό άτομο για τη θέση του Πωλητή Καταστήματος - Βοηθού Οπτικού.

Ο/Η υποψήφιος/α θα είναι υπεύθυνος/η για την εποπτεία του καταστήματος καθώς & τη λειτουργική του αρτιότητα. Επιπλέον θα έχει την ευθύνη της εξυπηρέτησης των πελατών.

Κύρια Καθήκοντα

  • Υποδοχή & καλωσόρισμα πελατών στο χώρο του καταστήματος
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης στους πελάτες του καταστήματος
  • Επεξήγηση προσφορών & προϊόντων στους πελάτες
  • Πραγματοποίηση σχετικών παραγγελιών σε σχέση με συνταγές ή/και φακούς επαφής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Επαγγελματική εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων ή στον τομέα της εξυπηρέτησης πελατών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες οργάνωσης του χώρου και του χρόνου
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή συναφή αντικείμενο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση και εξοικείωση στους Η/Υ

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αιτηθούν μέχρι την Tρίτη 31 Ιουλίου 2018.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού & απόλυτης εχεμύθειας.

Κατά την πρώτη επιλογή για συνέντευξη, θα ενημερωθούν μόνο οι επιτυχόντες υποψήφιοι.

Παροχές

Απολαβές και ωφελήματα

Στον/στην υποψήφιο/α που θα επιτύχει, θα προσφερθεί ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων & εμπειρίας.