Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/11/2020

Εργάτης Γεμίσεων Ζύμης - Βοηθός Μάγειρα

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Είμαστε η Ιωνική Σφολιάτα Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παράγωγης τροφίμων στην Ελλάδα, και ζητάμε να καλωσορίσουμε στην ομάδα παραγωγής μας στη Νεοχωρούδα Θεσσαλονίκης Εργάτης Γεμίσεων Ζύμης - Βοηθός Μάγειρα  για άμεση πρόσληψη.

Γενική Περιγραφή Θέσης εργασίας

  • Η θέση είναι για έναν/μία ενθουσιώδη επαγγελματία με αποφασιστικότητα και πίστη στις ικανότητες του/ης.
  • Θα πρέπει να έχει τη γνώση, το ταλέντο και τις ικανότητες να δημιουργεί αξιοσημείωτα αποτελέσματα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Θα εκτιμηθεί το πτυχίο Σχολής μαγειρικής ωστόσο δεν είναι απαραίτητο
  • 2 ετής προϋπηρεσία σε βιομηχανία τροφίμων
  • Θεωρητικές & Τεχνολογικές γνώσεις & δεξιότητες σχετικές με το αντικείμενο
  • Επίπεδα γνώσεων σε θέματα Υγιεινής & Ασφάλειας
  • Φιλόδοξο/η και απόλυτα αφοσιωμένο/η στην καριέρα του/της

Επιθυμητά Προσόντα

  • Στάση ζωής ότι το καλό μπορεί να γίνει καλύτερο και το καλύτερο άριστο
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλές γνώσεις H/Y (ιδιαίτερα προγραμμάτων Office και κυρίως EXCEL)
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Προβολή κουλτούρας υψηλών προδιαγραφών και απαιτήσεων
  • Ικανότητα εργασίας σε καταστάσεις πίεσης