Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/1/2023

Τεχνίτης Ηλεκτρολόγος Εγκαταστάσεων / Εναερίτης

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

  Η Artemis ITS είναι μια διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία που εξειδικεύεται κυρίως στην εγκατάσταση δικτύων σταθερής και κινητής τηλεφωνίας. Η εταιρία ιδρύθηκε στην Ελλάδα το 2008 και επεκτάθηκε από τo 2014 σε Ρουμανία, Γερμανία, Ολλανδία και Νορβηγία. Σήμερα, ο Όμιλος Artemis απασχολεί 800 εργαζόμενους και προσφέρει υπηρεσίες σε Κεντρική και Ανατολική Ευρώπη.

Η Θέση:
Τεχνίτης Ηλεκτρολόγος Εγκαταστάσεων / Εναερίτης πλήρους απασχόλησης με δυνατότητα μετακινήσεων εντός Ελλάδας.

Βασικές Αρμοδιότητες θέσης:

Η θέση αναφέρεται στον Telco Team Leader (Telecom)

• Εκτελεί εργασίες εγκαταστάσεων τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού
• Πραγματοποιεί εγκαταστάσεις ανορθωτικών συστημάτων σε τηλεπικοινωνιακά έργα
• Εγκαθιστά κλιματιστικά συστήματα

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

• Πτυχίο Ηλεκτρολόγου
• Επιθυμητή εμπειρία στον τομέα της Ηλεκτρολογίας
• Επιθυμητή πιστοποίηση για εργασίες σε ύψος
• Δυνατότητα μετακίνησης και ταξιδιών
• Δίπλωμα οδήγησης
• Επιθυμητή γνώση Αγγλικών
• Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ
• Εργατικότητα

Παροχές

Tι προσφέρουμε:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Για ολα τα βιογραφικά θα τηρηθεί αυστηρή εμπιστευτικότητα.