Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/10/2022

Χειριστής μηχανών παραγωγής μεταλλικών εξαρτημάτων

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ

Εμπορική και Βιομηχανική Επιχείρηση Παραγωγής Μεταλλικών Εξαρτημάτων, με έδρα στα Οινόφυτα Βοιωτίας, αναζητά προσωπικό για το τμήμα παραγωγής

Αρμοδιότητες:
Χειρισμός μηχανών παραγωγής μεταλλικών εξαρτημάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία βιομηχανικής παραγωγής τουλάχιστον 3 ετών
Θα εκτιμηθούν:
  • Γνώση χειρισμού συμβατικών εργαλειομηχανών (τόρνος, φρέζα, revolver, κτλ)
  • Γνώση χειρισμού εργαλειομηχανών CNC (τόρνος, κάθετο κέντρο κατεργασίας)
  • Γνώση χειρισμού μηχανών σφυρηλασίας (πρέσα και transfer πολλαπλής κατεργασίας)
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα συντήρησης μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Εμπειρία σε συστήματα διασφάλισης και διαχείρισης ποιότητας
  • Γνώση χειρισμού οργάνων ποιοτικού ελέγχου (παχύμετρο, μικρόμετρο κτλ)

Παροχές

  • Πολύ καλό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Σταθερό πενθήμερο ωράριο
  • Παροχή μεταφοράς από Αθήνα και Χαλκίδα