Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/1/2021

Υπεύθυνος τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Αλυσίδα καταστημάτων καφέ - mini market 24ωρης λειτουργίας, ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Προσδιορισμός αναγκών της εταιρείας σε έμψυχο υλικό
  • Σύνταξη σχετικών αγγελιών και διενέργεια συνεντεύξεων
  • Επιλογή υποψηφίων
  • Διοργάνωση συνεχούς εκπαίδευσης εργαζομένων
  • Θέσπιση διαδικασιών αξιολόγησης προσωπικού,προαγωγών, μεταθέσεων και απολύσεων
  • Διαμόρφωση ιδανικού εργασιακού περιβάλλοντος

Τα κεντρικά γραφεία της εταιρείας βρίσκονται στην Ανατολική Θεσσαλονίκη (Καλαμαριά).

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Marketing κατά προτίμηση
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε θέση ευθύνης του τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού, ιδανικά σε εταιρεία του κλάδου εστίασης
  • Άριστη γνώση Εργατικής και Ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • Επιτελικές και ηγετικές ικανότητες
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών