Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/9/2023

Μπουφετζής

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΛΑΜΠΗ | ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Το 4* Aeolos Beach Hotel στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2023
                                     Μπουφετζή

  Κύρια καθήκοντα:
• προετοιμασία πρωινού μπουφέ, στήσιμο μπουφέ
• Γυάλισμα πιάτων και σκευών σερβιρίσματος
• Έγκαιρη αναπλήρωση μπουφέ εστιατορίου
• Διατήρηση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
• Διατήρηση καθαρής στολής, προσεγμένης εμφάνισης και προσωπικής υγιεινής

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
• Ομαδικότητα, προσαρμοστικότητα, ευχέρεια στην επικοινωνία
• Εκπαίδευση σε θέματα υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων
• πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Πιστοποιητικό Υγείας σε ισχύ

Παροχές

  Η εταιρεία μας προσφέρει:
• Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
• Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
• Διαμονή και διατροφή
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών