Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/07/2021

HR Manager στη Λάρισα

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ο πελάτης μας, εταιρία παραγωγής χημικών και ιατροτεχνολογικών προϊόντων με έδρα τη Λάρισα και θυγατρικές σε 6 χώρες, επιθυμεί να προσλάβει έναν/μία HR Manager.

Καθήκοντα
Αξιολόγηση της απόδοσης των εργαζομένων βάσει KPIs με την εφαρμογή των κατάλληλων συστημάτων διοίκησης της απόδοσης.
Αξιολόγηση των προσλαβανομένων και στη σύνταξη εισηγήσεων προς τη διοίκηση.
Έκδοση δελτίων ωρομέτρησης προσωπικού και κατανομής στα επιμέρους έργα της εταιρίας.
Ανάπτυξη και εφαρμογή προγραμμάτων εκπαίδευσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού.
Παρακολούθηση της μισθοδοσίας και του κόστους προσωπικού.
Εφαρμογή των κανόνων της εργατικής νομοθεσίας.
Δημιουργία και αναθεώρηση περιγραφών εργασίας των εργαζομένων της εταιρίας.
Δημιουργία και αναθεώρηση εταιρικών πολιτικών και διαδικασιών.

Προσόντα
Πτυχίο ανωτάτης σχολής.
Προϋπηρεσία 5 ετών σε τμήμα προσωπικού οργανωμένης επιχείρησης με αντίστοιχα καθήκοντα.
Γνώση εκτός από την ελληνική, και της αγγλικής γλώσσας.
Ικανότητα να εκπαιδευθούν σε ένα δομημένο περιβάλλον εργασίας.

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε
Hrstrategy Human Resources: εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)