Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/04/2019

In house - Φωτογράφος

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Bozikis με πολυετή παρουσία στο χώρο του υποδήματος αναζητά έναν νέο και φιλόδοξο συνεργάτη να αναλάβει τη θέση του in-house φωτογράφου. Ξεκινήστε σήμερα στη εταιρείας μας και εργαστείτε με μια ενθουσιώδη ομάδα που θα σας βοηθήσει να εξελιχθείτε επαγγελματικά στο χώρο της μόδας.

Αρμοδιότητες:
  • Σύλληψη και διεκπεραίωση concept φωτογράφισης
  • Επεξεργασία και επιμέλεια τελικού υλικού προς χρήση
  • Συμμετοχή στις μεθόδους προώθησης και διαφήμισης των καινούργιων collection
  • Συνεργασία με το δημιουργικό τμήμα της εταιρείας προκειμένου να προτείνει καινούργιες ιδέες για το στήσιμο των campaigns
  • Ενασχόληση με το site της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Ικανότητες:

  • Γνώση Φωτογραφίας
  • Προϋπηρεσία 1-2 έτη (επιθυμητή)
  • Ενασχόληση/ Προϋπηρεσία στο χώρο της μόδας
  • Εξαιρετική γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Πλήρες ωράριο
  • Έκπτωση σε προϊόντα της εταιρείας