Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/10/2022

Προϊσταμένη ορόφων

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΛΑΜΠΗ | ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Το 4* Aeolos Beach Hotel στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2023

          Προϊσταμένη Ορόφων (Housekeeping Manager)

Κύρια καθήκοντα:

  • Διασφαλίζει ότι τηρούνται τα πρότυπα καθαριότητας του ξενοδοχείου
  • Λαμβάνει σχόλια από τους πελάτες σε σχέση με την ποιότητα των υπηρεσιών και προτείνει διορθωτικά μέτρα
  • Εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του τμήματος
  • Παρακινεί και επιβλέπει την ομάδα Housekeeping του ξενοδοχείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* και 5* αστέρων
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες και εστίαση στη λεπτομέρεια
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και εμφάνιση
  • Ικανότητες διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητες κινητοποίησης, εκπαίδευσης και καθοδήγησης μιας ομάδας
  • Συνέπεια, παρατηρητικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Αντοχή σε συνθήκες πίεσης και καλή φυσική κατάσταση
  • Εμπειρία στην επιλογή και εκπαίδευση προσωπικού, έλεγχος σωστής εμφάνισης και συνεχής βελτίωση της λειτουργίας του τμήματος
  • Πνεύμα ομαδικότητας & συνεργασίας
  • Απόφοιτος τουριστικής ή ανάλογης σχολής θα εκτιμηθεί

Παροχές

Η εταιρεία μας προσφέρει:
  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών