Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/05/2022

Στελέχη Πωλήσεων - Sales Representantives

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ, με πορεία 131 ετών συνεχούς λειτουργίας, είναι πλέον ο πιο σίγουρος οργανισμός που μπορεί να μεταφέρει το κλειδί για την επιτυχία σε μια συνεργασία και πορεία καριέρας στον ασφαλιστικό κλάδο. Μαζί με τον όμιλο CVC πλέον η ΕΘΝΙΚΗ θα προηγείται για τα επόμενα χρόνια στην ελληνική ασφαλιστική αγορά.

Ξεκίνησε τώρα και δημιούργησε την επιτυχημένη καριέρα και επαγγελματική σου ανάπτυξη, διεκδικώντας καλύτερο μέλλον και προοπτική στην εργασία σου, μαζί με την CVC - ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ, με το μέγεθος που εξασφαλίζει τους ασφαλισμένους και τα στελέχη, διαχρονικά και με ταχύτητα για την επόμενη ημέρα.

Αναπτύσσουμε το κορυφαίο δίκτυο πωλήσεων μας, δίνοντας την ευκαιρία σε νέους ανθρώπους να ενταχθούν σε αυτό.

Εάν είσαι δημιουργικός, σε ενδιαφέρει η εργασιακή ελευθερία και ασφάλεια με περιθώριο οικονομικής ανάπτυξης και έχεις έφεση και ικανότητες στις πωλήσεις ή θέλεις να σε εκπαιδεύσουμε σε αυτές, μπορείς να αιτηθείς για να συμμετέχεις και εσύ στην διαδικασία αξιολόγησης που εφαρμόζουμε.

Η εμπειρία σου από την διαδικασία αυτή θα είναι ιδιαίτερα χρήσιμη για εσένα και ίσως ξεκλειδώσει την επαγγελματική σου πορεία στην συμβουλευτική πώληση αρχικά, με εξέλιξη στο sales management.

Εργασιακά Καθήκοντα
Δημιουργία και μακροχρόνια εξυπηρέτηση πελατών σύμφωνα με τις εκπαιδευτικές οδηγίες και εφαρμογή εταιρικών κανονισμών.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά Προσόντα
Ενθουσιώδης με πωλησιακό ένστικτο, άριστη προφορική επικοινωνία, διάθεση για συνεχόμενη εκπαίδευση, γνώση στους χειρισμούς ψηφιακών μέσων.

Παροχές

Παρέχεται πλήρες σύστημα οικονομικής εξασφάλισης από τον κανονισμό εξέλιξης και αμοιβών της ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ.
Επιπλέον και συνδυαστικά με τον κανονισμό, χρηματοδότηση παραγωγικότητας για 2 έτη κατά την έναρξη συνεργασίας.