Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/03/2019

Πωλητής B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρείας εισαγωγής και εμπορίας εργαλείων χειρός με έδρα στη Λάρισα,
αναζητά για την επέκτασή της στην Αθήνα 1 (ένα) άτομο για τη θέση:
Πωλητής B2B

Περιγραφή Θέσης
  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου.
  • Διερεύνηση αναγκών, υποστήριξη και διαχείριση του πελατολογίου.
  • Επίτευξη εμπορικών στόχων.
  • Ενίσχυση της εταιρικής εικόνας.
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία στον κλάδο των χρωματοπωλείων, σιδηρικών/ οικοδομικών/ βιομηχανικών εργαλείων, τεχνικών πολυκαταστημάτων και αγροτικών ειδών.
  • Γνώση και χειρισμός Η/Υ, Tablet.
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Πελατοκεντρική αντίληψη.
  • Ευχέρεια επικοινωνίας και λόγου.
  • Ευγενική παρουσία και επαγγελματική εμφάνιση.
  • Δυναμική προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου.
  • Ηλικία 35-45 ετών.

Παροχές

Παροχές Εταιρίας
  • Μισθός.
  • Ασφάλιση.
  • Bonus επίτευξης στόχων.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό και tablet.
  • Κάλυψη εξόδων κίνησης.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.