Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/2/2021

Softone ERP Consultant

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΗΦΙΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H Digital Support, με έδρα την Κηφισιά και αντικείμενο τη μηχανογράφηση επιχειρήσεων αναζητά Σύμβουλο ERP με σκοπό την υλοποίηση και την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε πληροφοριακά έργα.

Χαρακτηριστικά Θέσης - Αρμοδιότητες

  • Ανάλυση αναγκών πελατών & ανάλυση απαιτήσεων
  • Υποστήριξη και επικοινωνία με πελάτες για την άμεση επίλυση προβλημάτων
  • Παραμετροποίηση ERP/CRM
  • Migration δεδομένων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση εφαρμογών λογισμικού ERP SoftOne
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ με κατεύθυνση στη Λογιστική – Οικονομικά ή Πληροφορική
  • Κατανόηση των διαδικασιών των εταιρειών (πχ. λογιστική, κοστολόγηση, πωλήσεις, αποθήκες, παραγωγή)
  • Άριστη γνώση Windows, Microsoft Office
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Επιθυμητές γνώσεις:

  • Microsoft SQL server JavaScript
  • Γνώση Μηχανογραφημένης λογιστικής
  • Γνώση μεθόδων Διαχείρισης Έργων

Παροχές

  • Εργασία σε άριστες συνθήκες, σε φιλικό και ομαδικό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκής υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Πιστοποιήσεις Softone ERP Consultant
  • Μισθολογική ανέλιξη βάση πιστοποιήσεων