Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/05/2019

Βοηθός Χειριστή Συνθετικής Μηχανής (Αχαρνές)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία Παραγωγής και Εμπορίας Μηχανογραφικών και Τυπογραφικών Εντύπων στις Αχαρνές Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει στο δυναμικό της: Βοηθό Χειριστή Συνθετικής Μηχανής.

Περιγραφή θέσης:
• Προετοιμασία μηχανής σύνθεσης εντύπων
• Καθαρισμός χώρου μηχανής
• Μεταφορά υλικών/ εμπορευμάτων
• Λοιπές σχετικές εργασίες
• Τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία σαν εργάτης παραγωγής επιθυμητή, όχι απαραίτητη
• Ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας, ομαδικό πνεύμα
• Ηλικία έως 35 ετών
• Γνώση χειρισμού Η/Υ επιθυμητή, όχι απαραίτητη
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές

• Εκπαίδευση
• Προοπτικές εξέλιξης
• Πλήρης απασχόληση σε μόνιμη θέση εργασίας