Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/09/2022

Υπάλληλος για γραμματειακή υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται γραμματεία από εταιρεία αντιπροσωπειών Ελλάδος στον αγροτικό τομέα στην περιοχή Διοικητηρίου.

Αρμοδιότητες

  • Οργάνωση γραφείου και γραμματειακή υποστήριξη.
  • Σύνταξη emails, reports, memos για λόγους εσωτερικής ή εξωτερικής επικοινωνίας
  • Διαχείριση και δρομολόγηση εισερχομένων και εξερχομένων κλήσεων, emails και μηνυμάτων με ακρίβεια
  • Λήψη, καταχώριση, και διαχείριση παραγγελιών
  • Προετοιμασία και αποστολή προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτη ΑΕΙ /ΤΕΙ / ΙΕΚ ή ισότιμης σχολής εξωτερικού
  • Πολύ καλές διαπραγματευτικές ικανότητες και δεξιότητες επικοινωνίας
  • Συνέπεια και πολύ καλή οργάνωση
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Άριστες γνώσεις Η/Υ (microsoft office, outlook, zoom)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (γραπτή και προφορική επικοινωνία)
  • Άριστη γνώση Ιταλικών (γραπτή και προφορική επικοινωνία)
  • Γνώση ηλεκτρονικής τιμολόγησης επιθυμητή
  • Δυνατότητα ταξιδίων επιθυμητή

Παροχές

  • Πλήρης ή μερική απασχόληση
  • Νόμιμες παροχές