Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/1/2023

Υπεύθυνος Ποιοτικού ελέγχου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Avramar SA είναι ο μεγαλύτερος παραγωγός μεσογειακών ψαριών και η κορυφαία εταιρεία λαβρακιού και τσιπούρας στον κόσμο.

Η απάντηση στη βιώσιμη και υγιεινή διατροφή για το μέλλον βρίσκεται στους ωκεανούς μας, καθώς πρέπει συνεχώς να κάνουμε περισσότερα με λιγότερα και να χρειαζόμαστε ανθρώπους σαν εσάς για να μας βοηθήσουν σε αυτό το συναρπαστικό ταξίδι!

Με το μότο μας να είναι Better Fish, Better Lives και με δραστηριότητες από την Ελλάδα έως την Ισπανία, και πάνω από 2.300 συναδέλφους, έχουμε τη φιλοδοξία να πρωτοστατήσουμε στην παράδοση νόστιμων, υγιεινών, φρέσκων μεσογειακών ψαριών σε ανθρώπους σε όλο τον κόσμο.

Αυτή τη στιγμή προσλαμβάνουμε έναν Υπεύθυνο ποιοτικού ελέγχου για να ενισχύσουμε περαιτέρω την ομάδα ποιοτικού ελέγχου στο εργοστάσιο της Νέας Επιδαύρου.

Κύρια καθήκοντα:

  • Ποιοτικός έλεγχος προϊόντων
  • Έλεγχος υγιεινής της εγκατάστασης
  • Παρακολούθηση απαιτήσεων συστημάτων ποιότητας (BRC,ISO 22000)
  • Προετοιμασία εγκατάστασης για τις επιθεωρήσεις

Απαραίτητα Προσόντα

Δεξιότητες:

  • Πτυχίο Τεχνολόγου τροφίμων ή ιχθυολόγου ή γεωπόνου ή χημικού
  • Γνώση αγγλικών και Η/Υ (MS Office)
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στον κλάδο τροφίμων

Παροχές

Παροχές:

  • Ομαδικό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ικανότητα ανέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση

Γιατί AVRAMAR:

Προσφέρουμε ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και την ευκαιρία να συμμετάσχετε σε μια ομάδα που είναι ποικιλόμορφη, διεθνής και παθιασμένη με το να φέρει τα υγιή ψάρια της Μεσογείου στα τραπέζια σε όλο τον κόσμο.
Η φροντίδα και η ένταξη βρίσκονται στο επίκεντρο της κουλτούρας μας. Πιστεύουμε ότι δεν είμαστε τίποτα χωρίς τους ανθρώπους μας, τους συνεργάτες μας και τον πλανήτη μας.
Για το λόγο αυτό, αναλαμβάνουμε μεγάλη ευθύνη να τους αντιμετωπίζουμε με τον υψηλότερο σεβασμό, εκτίμηση και ακεραιότητα. Η μελλοντική μας κληρονομιά είναι ο θετικός αντίκτυπος που κάνουμε σε όλους και σε ό, τι αγγίζουμε. Αυτό ξεκινά με την επένδυση στους ανθρώπους μας και την υιοθέτηση των γνώσεων, των δεξιοτήτων και των ιδεών ανθρώπων από διαφορετικά υπόβαθρα.
Αν σας αρέσει αυτό που διαβάζετε και αισθάνεστε ενθουσιασμένοι για την αποστολή μας μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας στο hr_greece@avramar.eu έως 16/2/2023.