Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/09/2022

Υπάλληλος γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΑΤΗΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρείας μας δραστηριοποιείται στο χώρο της επιγραφοποιίας από το 1975.

Καθήκοντα και υποχρεώσεις για αυτή την θέση είναι :
  • Τιμολόγηση
  • Χρήση λογιστικών προγραμμάτων
  • Σύνταξη προσφορών
  • Σχεδιασμός ραντεβού
  • Αλληλογραφία / μισθοδοσία
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα .
  • Εξαιρετική ικανότητα διατύπωσης και επικοινωνίας σε γραπτό και προφορικό λόγο στα ελληνικά.
  • Καλή ικανότητα διατύπωσης και επικοινωνίας σε γραπτό και προφορικό λόγο στα αγγλικά.
  • Πολύ καλή ικανότητα συνεργασίας με αλλά άτομα .
  • Προθυμία για εργασία πέραν των καθορισμένων ωρών εργασίας αν χρειαστεί .
  • Προσόντα που θα θεωρηθούν έως πλεονεκτήματα :
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου.