Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/4/2021

Γραφίστας/Γραφίστρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία φωτογραφικών δραστηριοτήτων ζητάει γραφίστα/γραφίστρια για τη διαχείριση των social media και των προωθητικών ενέργειών της, καθώς και για την στήριξη μέρους του ηλεκτρονικού της καταστήματος.

Αρμοδιότητες υποψηφίων:

  • Ανάπτυξη υλικών μάρκετινγκ και επικοινωνίας (newsletters, social media posts)
  • Παραγωγή project προς εκτύπωση (φυλλάδια, αφίσες κ.α.)
  • Επεξεργασία φωτογραφιών
  • Eξυπηρέτηση πελατών
Απαραίτητη η επισύναψη portfolio ή η προβολή δείγματος δουλειάς

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Adobe Creative Suite
  • Επεξεργασία αρχείων pdf και φωτογραφιών
  • Τυπογραφικές γνώσεις και γνώσεις print production
  • Γνώσεις μάρκετινγκ
  • Γνώσεις  διαχείρισης ιστοσελίδων θα εκτιμηθούν

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης