Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/6/2023

Βιομηχανικός Σχεδιαστής-3D Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η QUALITY PRINTING SOLUTIONS Α.Ε για περισσότερο από 20 χρόνια έχει ηγετική θέση στον χώρο των γραφικών τεχνών και είναι μια από τις πιο αξιόπιστες εταιρίες στον τομέα των ψηφιακών εκτυπώσεων. Στις νέες της εγκαταστάσεις στα Σπάτα Αττικής, διαθέτει κάθετη μονάδα ψηφιακής εκτύπωσης με υπερσύγχρονο εξοπλισμό και εξειδικευμένο ανθρώπινο δυναμικό. Λόγω της τεχνογνωσίας και της συνέπειας έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη σημαντικών και αναγνωρισμένων πελατών καλύπτοντας έτσι μεγάλο μερίδιο στην αγορά των συστημάτων προβολής όπως stand, αφίσες, διαφημιστικά έντυπα κ.λπ..

Περιγραφή Θέσης: Βιομηχανικός Σχεδιαστής

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία 3D προτάσεων Stands και κατασκευών
  • Δημιουργία μηχανολογικών σχεδίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση προγραμμάτων τρισδιάστατης σχεδίασης Autodesk 3ds Max, Cinema 4D, Blender
  • Γνώση προγραμμάτων Adobe CC
  • Γνώση υλικών εκτύπωσης
  • Γνώση παραγωγικών διαδικασιών
  • Έμφαση στην λεπτομέρεια
  • Επαγγελματισμός
  • Συνέπεια
  • Οργάνωση
  • Μεθοδικότητα
  • Θέληση για εργασία
  • Να λειτουργεί με κανόνες
  • Ικανότητα να επικοινωνεί και να συνεργάζεται

Παροχές

  • Μόνιμη πενθήμερη απασχόληση.
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου με πλήρη ασφάλιση.
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων