Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/8/2020

Τεχνικός Service Αυτοκινήτων Volvo (PST)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ | ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Γίνε μέρος της ιστορίας μας και ξεχώρισε μαζί μας!

Για το κατάστημά μας στο 6ο χλμ ΕΟ Λάρισας-Τρικάλων, και συγκεκριμένα για την Volvo, αναζητούμε

Τεχνικό Service Αυτοκινήτων Volvo - Personnal Service Technician

με τις εξής αρμοδιότητες:

  • Προγραμματισμός ραντεβού service μάρκας
  • Υποδοχή & εξυπηρέτηση πελατών
  • Διάγνωση βλαβών οχημάτων
  • Αποσυναρμολόγηση/Συναρμολόγηση/Επισκευή μηχανικών μερών οχημάτων
  • Προώθηση ανταλλακτικών, αξεσουάρ και προϊόντων Lifestyle
  • Τιμολόγηση, επεξήγηση επισκευών & παράσδοση αυτοκινήτου
  • Διαχείριση πελατειακών σχέσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ,ΤΕΙ ΙΕΚ Μηχανικού-Ηλεκτρολόγου /Μηχανοτρονικής/Τεχνίτη Οχημάτων
  • Επαγγελματική εμπειρία 3-5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλά Αγγλικά (προφορική /γραπτή επικοινωνία) & γνώσεις εφαρμογών Office
  • Γνώσεις χειρισμού συστήματος VIDA θα θεωρηθούν επιπλεον προσόν
  • Tech-savvy
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Παρατηρητικότητα, ακρίβεια, μεθοδικότητα
  • Εργασιακό ήθος, πάθος για διάκριση & θετική διάθεση

Παροχές

  • Μόνιμη απασχόληση
  • Εκπαίδευση & πιστοποίηση γνώσεων εκπροσώπησης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σχήμα αξιολόγησης απόδοσης & επιβράβευσης
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σ' έναν διαρκώς αναπτυσσόμενο κλάδο