Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/05/2021

Sales Executive - Spanish Speaking

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος της ICAP, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού στην Ελλάδα και στην Κύπρο. Με περισσότερο από 45 χρόνια εμπειρίας, εξειδικευόμαστε στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις σε όλους τους κλάδους της οικονομίας.

Για λογαριασμό γνωστής βιομηχανικής εταιρείας, με ηγετική θέση στην αγορά και έδρα το Πολύκαστρο Κιλκίς, αναζητούμε στέλεχος για την κάλυψη της παρακάτω θέσης:

Sales Executive - Spanish Speaking (Ref. 5554/SSE/RS/GR)

Αρμοδιότητες:
  • Ανάπτυξη πελατολογίου της εταιρίας
  • Επίτευξη στόχων των περιοχών ευθύνης
  • Διερεύνηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ ιδανικά μηχανολόγου / ηλεκτρολόγου μηχανικού ή συναφούς ειδικότητας
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση πωλήσεων
  • Άριστη γνώση της ισπανικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Δυνατότητα ταξιδιών στο εξωτερικό

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μεταφορικό μέσο από και προς την περιοχή της Θεσσαλονίκης

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.