Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/3/2021

Ιατρικός Επισκέπτης

Υγεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία δραστηριοποιείται στα συμπληρώματα διατροφής και στα ιατροτεχνολογικά προϊόντα. Η συνεχής ανοδική πορεία της εταιρείας οφείλεται στον δυναμικό στρατηγικό σχεδιασμό και στη δέσμευσή της στον ανθρώπινο παράγοντα.

Αρμοδιότητες

  • Καθημερινές επισκέψεις σε γιατρούς
  • Επισκέψεις σε φαρμακεία στρατηγικής σημασίας
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου σε Θεσσαλονίκη, Θεσσαλία, Πιερία, Ημαθία, Πέλλα, Σέρρες και Χαλκιδική.
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Εφαρμογή της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας ώστε να συμβάλλεις στην εταιρική ανάπτυξη
  • Παρουσίαση των εταιρικών αξιών και της εταιρικής εικόνας στο πελατολόγιο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο(2) ετών σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων
  • Απόφοιτος/η ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Άριστη διαπραγματευτική ικανότητα
  • Ευχέρεια στη διαμόρφωση καλών και σταθερών επαγγελματικών σχέσεων
  • Ικανότητα αναγνώρισης ευκαιριών στην αγορά
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη στόχων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Σύστημα Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Εταιρικό κινητό και tablet
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης