Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/10/2021

Υπάλληλος για το τμήμα ΙΤ (REMOTE)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Μεγάλη ΑΕ με ηγετική θέση στον κλάδο της

Επενδύοντας στο ανθρώπινο δυναμικό για την κάλυψη των συνεχώς αναπτυσσόμενων αναγκών της, η εταιρία αναζητά υπάλληλο για το τμήμα ΙΤ στο υποκατάστημα Αγχίαλου.

Καθήκοντα:
• Support χρηστών ERP και WMS
• Ανάπτυξη και διαχείριση custom εργαλείων στα πληροφοριακά συστήματα της εταιρείας
• Ανάπτυξη και διαχείριση εταιρικού Site
• Διαχείριση ειδικών έργων διαχείρισης πληροφοριών ή/και μηχανογράφησης ανάλογα με τις ανάγκες της εταιρίας
• Εισήγηση προτάσεων για βελτίωση και μηχανογράφηση διαδικασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση SQL Server
  • Εμπειρία σε συστήματα ERP (S1)
  • Εμπειρία σε συστήματα WMS (Mantis)
  • Χρήση JavaScript, CSS, HTML, C# (θα εκτιμηθεί θετικά)
  • Αριστη γνώση εφαρμογών MS 365
  • Προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση (απαραίτητη)
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης και επαγγελματικής ανάπτυξης σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Δυνατότητα εξ΄ αποστάσεως εργασίας