Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/5/2023

Πωλητής Χονδρικής (B2B)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

ΠΩΛΗΤΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ (Β2Β) με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, ζητείται από Ανώνυμη Εισαγωγική Εταιρεία στην Κηφισιά.

H εταιρεία δραστηριοποιείται στον χώρο της χονδρικής πώλησης κυνηγετικών, outdoor και ειδών camping (κυνηγετικά όπλα, φυσίγγια, ορειβατικά & casual ρούχα, παπούτσια, αξεσουάρ) από το 1938, αντιπροσωπεύοντας αποκλειστικά σημαντικούς οίκους του εξωτερικού.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Χαρτογράφηση της αγοράς, ανάπτυξη και διαχείριση του υφιστάμενου πελατολογίου της εταιρείας
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των τάσεων της αγοράς
  • Επίτευξη των στόχων των πωλήσεων & εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
  • Δειγματισμοί, παραγγελιοληψία και εξυπηρέτηση των πελατών
  • Εκπαίδευση των πελατών στα προϊόντα/υπηρεσίες της εταιρείας
  • After-sales service

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων
  • Άριστη γνώση αγγλικών (γραπτή και προφορική)
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση των εφαρμογών Windows, MS Office
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Θα συνεκτιμηθούν:

  • Γνώση της αγοράς ρούχων & υποδημάτων (Outdoor/Κυνηγετικά/Casual)
  • Γνώση SoftOne
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό μισθό και πακέτο αποδοχών
  • Κινητό τηλέφωνο για εταιρική χρήση
  • Πρόγραμμα πρόσθετης ιδιωτικής νοσοκομειακής κάλυψης
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης