Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/11/2022

Υπεύθυνος εστιατορίου

Εστίαση

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επιχείρηση εστίασης στη Θεσσαλονίκη αναζητά Υπεύθυνο Εστιατορίου για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Οργανώνει, συντονίζει και επιβλέπει, όλες τις απαραίτητες ενέργειες για τη σωστή λειτουργία της επιχείρησης, με βάση τις προδιαγραφές ποιότητας που ορίζει η επιχείρηση
  • Διαχειρίζεται το ανθρώπινο δυναμικό του εστιατορίου
  • Εντοπίζει και επιλύει τυχόν προβλήματα

Απαραίτητα Προσόντα

Ο / Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα πρέπει

  • να έχει εμπειρία του αντικειμένου, τουλάχιστον 3 έτη
  • να έχει την ικανότητα να λαμβάνει άμεσα αποφάσεις
  • να συντονίζει, κατευθύνει, ελέγχει τις εργασίες και την αποτελεσματικότητα της ομάδας του/της
  • να έχει τη δυνατότητα να εργάζεται σε δυναμικό ωράριο και υπο συνθήκες πίεσης

Επιθυμητά προσόντα

Σπουδές συναφείς με τη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Ανθρώπινου Δυναμικού κλπ

*Δεν θα ληφθούν υπόψη βιογραφικά υποψηφίων που δεν διαθέτουν 3ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.