Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/6/2020

Βοηθός Λογιστή – Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη Καλύβια Θορικού | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία επίπλων στην Αθήνα ζητά να προσλάβει Βοηθό Λογιστή – Υπάλληλο Γραφείου.

Καθήκοντα:

  • Έκδοση παραστατικών
  • Επικοινωνία με πελάτες - Προμηθευτές
  • Συγκέντρωση και αρχειοθέτηση των απαιτούμενων παραστατικών
  • Συμφωνία πελατών-προμηθευτών
  • Λογιστική καταχώρηση παραστατικών
  • Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων
  • Συμμετοχή στη διαχείριση μισθοδοσίας εργαζομένων
  • Εμπορική αλληλογραφία (ελληνική-αγγλική)
  • Διαχείριση παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (σε γραπτό και προφορικό επίπεδο)
  • Δίπλωμα οδήγησης (δίκυκλου ή αυτοκινήτου)
  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ ή ΤΕΙ, Λογιστικής ή Χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office
  • Εμπειρία χρήσης ERP θα θεωρηθεί πρόσθετο σημαντικό προσόν

Παροχές

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Διαρκής εκπαίδευση