Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/08/2021

Route Settlement Specialist (Σχηματάρι, Βοιωτία)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ | ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας στο χώρο του FMCG, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Route Settlement Specialist
(Σχηματάρι, Βοιωτία)

Περιγραφή Θέσης
• Επικοινωνία με τμήματα αποθήκης, ελέγχου και οδηγών, για την ομαλή συλλογή των απαραίτητων εγγράφων σχετικά με τις εξοφλήσεις
• Διαχείριση εγγράφων πληρωμών, για την έγκαιρη αποστολή τους στα αρμόδια τμήματα
• Επικοινωνία με τμήματα αποθήκης, μεταφορών και εισπράξεων, για την συλλογή απαραίτητων πληροφοριών που αφορούν την ολοκλήρωση των παραγγελιών
• Διαχείριση φυσικού αρχείου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Απόφοιτος/η Λυκείου ή ΤΕΙ/ΑΕΙ
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχο ρόλο
• Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Γνώση SAP θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Ικανότητα αναλυτικής σκέψης και επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Προοπτικές εξέλιξης

Για υποβολή βιογραφικού σημειώματος παρακαλούμε πατήστε εδώ:

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.