Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/5/2022

Υπάλληλος Τιμολόγησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Περιγραφή

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Υπάλληλος Τιμολόγησης στην περιοχή της Κορινθίας”

Κύριες αρμοδιότητες:
  • Έκδοση & καταχώρηση τιμολογίων & παραστατικών πωλήσεων
  • Καταχωρήσεις παραστατικών
  • Διαχείριση Ταμείου – έκδοση αποδείξεων λιανικής
  • Αρχειοθέτηση για τις ανάγκες του γραφείου-πελατολόγιο
  • Ενημέρωση του συστήματος ERP
  • Reporting

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΑΤΕΙ Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης.
  • Γνώση αρχών λογιστικής, Κ.Β.Σ.
  • Ευχέρεια στη χρήση μηχανογραφικών εφαρμογών ERP
  • Προϋπηρεσία 4-5 έτη σε αντίστοιχη θέση.
  • Καλή γνώση του MS Office
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Δεξιότητες:

  • Συνέπεια, Οργανωτικότητα & Μεθοδικότητα
  • Σωστή διαχείριση χρόνου
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων.

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Δυναμικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας