Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/11/2021

Account Manager

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θα ήθελες να εξελίξεις την καριέρα σου ως Account Manager σε ένα δυναμικό περιβάλλον με δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης;

Είσαι εξωστρεφής, με εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και σου αρέσει να πετυχαίνεις τους στόχους σου;

Αν απάντησες ναι, τότε κάνε σήμερα την αίτηση σου για Account Manager και διεκδίκησε την ευκαιρία να ενταχθείς σε μία μεγάλη εταιρεία εμπορίας καυσίμων.

Οι αρμοδιότητες σου ως Account Manager, θα είναι οι εξής:

  • Δημιουργία και διατήρηση μακροχρόνιων σταθερών συνεργασιών με τους συνεργάτες της εταιρείας
  • Έλεγχος τήρησης των συμβολαίων και συμφωνιών
  • Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους συνεργάτες
  • Έλεγχο τήρησης των Health & Safety πρωτοκόλλων
  • Συνεργασία στο κομμάτι του Marketing και προώθησης των προιόντων της εταιρείας
  • Παροχή λύσεων και υποστήριξη σε θέματα επίτευξης στόχων, εκπαίδευσης προσωπικού και εξυπηρέτησης πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/η κατάλληλος/η υποψήφιος/α για τη θέση του Account Manager θα έχει:
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εμπειρία σε θέση πωλήσεων τουλάχιστον 2 ετών
  • Άριστο επίπεδο αγγλικών
  • Άριστη γνώση και χρήση προγραμμάτων MS Office
  • Δυνατότητα διανυκτερεύσεων εκτός έδρας
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες
  • Στοχοπροσήλωση
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Άνεση και εμπειρία εξυπηρέτησης πελατών, ανάπτυξης δικτύου ή πωλήσεων

Παροχές

Η εταιρεία για τη θέση Account Manager προσφέρει τα παρακάτω:
  • Δυναμικό μισθολογικό πακέτο
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κάρτα καυσιμων
  • Εταιρικό κινητό και laptop
  • Ιδωτική ασφάλιση
  • Περιβάλλον εργασίας με δυνατότητες προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση Account Manager, περιμένουμε την αίτηση σου!

Για πληροφορίες μπορείς να καλέσεις καθημερινά 9.00-17.00 στο 2316002044 ή στο 6941575964 και να ζητήσεις την Ιωάννα Κουτσιώνα.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.