Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/12/2019

Oδηγός Λεωφορείου (Δίπλωμα Δ' Κατηγορίας)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη Γερμανία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ζητείται Οδηγός Λεωφορείου για την Γερμανία.

Αρμοδιότητες:
  • Μεταφορά επιβατών και πωλήσεις εισιτηρίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Δ κατηγορίας
  • Κώδικας  95
  • Κάτοχος ψηφιακού ταχογράφου
Γνώση της γερμανικής γλώσσας τουλάχιστον επιπέδου Β1Εμπειρία ως οδηγός λεωφορείου
Π.Ε.Ι.

Παροχές

  • Αποδοχές τους πρώτους 6 μήνες :

13,50€ μεικτά/ ώρα

  • Αποδοχές μετά τους πρώτους 6 μήνες :

14€ μεικτά/ ώρα

  • Κυριακές και αργίες extra χρηματικό bonus
  • Καθαρές αποδοχές για ένα σύνολο 173 ωρών τον μήνα (βασισμένο στα παραπάνω και μετά τους πρώτους 6 μήνες) :

1.830€ με 1.880€ καθαρά για παντρεμένους και

1.610€ με 1.650€ καθαρά για ανύπαντρους

**(οι τιμές βασίζονται στην φορολογική κλίμακα και είναι το βασικό κριτήριο για την έκπτωση στον φόρο εισοδήματος)

  • Βοήθεια στην εύρεση διαμονής
  • Στήριξη σε όλη τη διαδικασία μετεγκατάστασης