Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/10/2022

Brand Promoters Καπνικών Προϊόντων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

To Sales Promotion Center S.A. η πρώτη εταιρία παροχής ολοκληρωμένων και εξειδικευμένων υπηρεσιών marketing και πωλήσεων, αναζητά υποψήφιες για λογαριασμό εταιρείας καπνικών προϊόντων, ως Brand Promoters για μόνιμη απασχόληση στο Νομό Αχαΐας & όμορους νομούς με έδρα την Πάτρα.

Αρμοδιότητες - Περιγραφή Θέσης

  • Ενημέρωση, επικοινωνία για τα προϊόντα της εταιρίας στο καταναλωτικό κοινό
  • Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων
  • Customer Service

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες/ικανότητες
  • Συνέπεια και διάθεση για εργασία
  • Ευχάριστη παρουσία
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Καλή Γνώση Αγγλικών & Χρήση Η/Υ
  • Εμπειρία σε πωλήσεις (θα εκτιμηθεί)
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου & διανυκτερεύσεων
Θα απαιτηθεί ένα 40% του χρόνου απασχόλησης-εργασίας εκτός Πάτρας.

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία με πλήρες ωράριο
  • Σταθερό πακέτο αποδοχών
  • Bonus
  • Πλήρη ασφάλιση και κάλυψη οδοιπορικών
  • Εταιρική εκπαίδευση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, τηλέφωνο & tablet