Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/11/2021

Πωλητης-Πωλήτρια

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΚΕΣΙΔΗΣ ΥΦΑΣΜΑΤΑ, με 35 χρόνια παρουσίας στον κλάδο του ποιοτικού υφάσματος & της μόδας, προτίθεται να προχωρήσει άμεσα σε πρόσληψη, με σκοπό την κάλυψη της θέσης «Στέλεχος Τμήματος Πωλήσεων», στον νέο χώρο της, άνωθεν περιφερειακού, περιοχή Ευόσμου (Προέκταση Μακρυγιάννη).

Βασικά καθήκοντα & αρμοδιότητες
  • Διαχείριση & Παρακολούθηση E-shop, προετοιμασία παραγγελιών
  • Παροχή λιανικής & χονδρικής εξυπηρέτησης πελατών, έκδοση τιμολογίων
  • Προετοιμασία δειγμάτων & αρχειοθέτηση τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Διάθεση για μακροπρόθεσμη συνεργασία & εξέλιξη

Εκτιμητέα επιπλέον προσόντα

  • Εμπειρία σε πωλήσεις
  • Γνώση αγγλικών & άλλων γλωσσών
  • Επαφη ή προυπηρεσία με το χώρο της ένδυσης ή του υφασματος

Παροχές

  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Διαρκής εκπαίδευση μέσα σε ένα σύγχρονο περιβάλλον γύρω από τη μόδα
  • Aμεση πρόσληψη
  • Εργασία σε σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης απασχόληση

ΩΡΑΡΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 10:00-17:00

ΣΑΒΒΑΤΟ  10:00-15:00 (ΕΚΤΟΣ ΕΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΤΟ ΜΗΝΑ)