Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2020

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης από λογιστική εταιρεία με έδρα στο Μαρούσι Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
  • Γραμματειακή Υποστήριξη
  • Υποστήριξη της Διοίκησης
  • Αρχειοθέτηση παραστατικών για έλεγχο
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων
  • Παρακολούθηση Εκκρεμοτήτων
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Διαχείριση και Αρχειοθέτηση Αρχείων Γραφείου
  • Σύνταξη και διαχείριση προσφορών
  • Έκδοση και Διαχείριση Τιμολογίων
  • Υπεύθυνος/η για τη σωστή λειτουργία του γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητα 1-3 έτη εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητό πτυχίο Λογιστικής ή σχετικού Οικονομικού αντικειμένου, ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Επιθυμητή γνώση λογισμικών ERP / λογιστικών εφαρμογών
  • Πολύ καλή γνώση λογισμικών Microsoft Office (Word και Excel)
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, εχεμύθεια

Παροχές

  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
  • Εργασία πενθήμερη, πλήρους απασχόλησης