Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/1/2020

Διαχειρίστρια E-Shop & Social Media

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική εταιρεία με καταστήματα γυναικείας ένδυσης & έδρα στη Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει Διαχειρίστρια E-Shop & Social Media.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση προϊόντων στο e-shop & συγγραφή σχετικών κειμένων
  • Παρακολούθηση & ενημέρωση αποθεμάτων
  • Διαχείριση social media
  • Δημιουργία καμπανιών στα social media
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού
Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας,επικαιροποίηση προϊόντων, φωτογραφιών & τιμών
  • Κατηγοριοποίηση προϊόντων
  • Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
  • Δημιουργία περιεχομένου για χρήση σε Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest και υπόλοιπα media
  • Δημιουργία και επεξεργασία γραφικών (φωτογραφίες, video) για ανάρτηση στα Social Media
  • Παρακολούθηση και βελτιστοποίηση των διαφημιστικών προωθήσεων
  • Μέτρηση στατιστικών και ανάλυση με τη χρήση σύγχρονων εργαλείων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών