Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/10/2019

Υπάλληλος Τμήματος Παραγγελιοληψίας

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, εμπορικής εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

• Καταχώρηση παραγγελιών στο σύστημα
• Προώθηση παραγγελιών στους αντίστοιχους προμηθευτές
• Έλεγχος διαθέσιμων προϊόντων και αποθέματος
• Εξυπηρέτηση των πελατών
• Επίλυση προβλημάτων σε παραγγελίες πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/ η Λυκείου/ ΤΕΙ/ ΑΕΙ
• Απαραίτητη προϋπηρεσία σε θέση εξυπηρέτησης πελατών, ιδανικά σε διαχείριση παραγγελιών
• Άριστη γνώστη MS Office
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Ευγένεια, διάθεση για εργασία

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας