Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/11/2019

Γραμματεία Διοίκησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται υποψήφια για την κάλυψη της θέσης της Γραμματείας Διοίκησης, σε φορέα του Πανεπιστημίου Αθηνών.

Αρμοδιότητες
  • διοικητική κα γραμματειακή υποστήριξη (αρχειοθέτηση και ενημέρωση φακέλων / ταμείο / αξιολόγηση και προώθηση εκκρεμοτήτων / δακτυλογράφηση / διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου / τηλεφωνικό κέντρο)
  • εξυπηρέτηση πελατών
  • ηλεκτρονική συνταγογράφηση
  • επίλυση προβλημάτων (διαχείριση – διαμεσολάβηση περιστατικών / επικοινωνία με συνεργάτες και διασυνδεόμενους φορείς / διεκπεραίωση γραφειοκρατικών ζητημάτων και συντονισμός των απαιτούμενων εργασιών προς τον Ε.Λ.Κ.Ε., τον φορέα οικονομικής διαχείρισης)
  • πρακτική οργάνωση, ως προς τη διεξαγωγή εγκεκριμένου προγράμματος ΕΣΠΑ, ερευνητικού περιεχομένου, με στατιστική μελέτη ορισμένου δείγματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ (ή αντίστοιχου ιδρύματος εξωτερικού)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστο χειρισμό Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστες επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας