Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/06/2023

Sales Agent

Ναυτιλία

Πόλη ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Goutos Lines αναζητά υπάλληλο για κρατήσεις εισιτηρίων στα γραφεία της στα Βριλήσσια.

Καθήκοντα:

  • Κρατήσεις Εισιτηρίων
  • Διαχείριση  ομαδικής μεταφοράς επιβατών (groups)
  • Διαχείριση/ Υποστήριξη του Τμήματος Πωλήσεων
  • Επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση συστήματος διαχείρισης/ κράτησης Certus Online
  • Άριστη γνώση χειρισμού H/Y και Ms Office
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία στις κρατήσεις ακτοπλοϊκών εισιτηρίων
  • Εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων (για άντρες υποψηφίους)

Ιδανικό προφίλ υποψηφίου

  • Πελατοκεντρικός τρόπος σκέψης
  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας
  • Πολύ καλές δεξιότητες επικοινωνίας σε γραπτό και προφορικό λόγο
  • Ευχέρεια στην επίλυση προβλημάτων και κριτική σκέψη

Παροχές

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ευκαιρίες διαρκούς εκπαίδευσης και επιμόρφωσης
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν αναλυτικά βιογραφικό σημείωμα (στην ελληνική γλώσσα) με φωτογραφία.