Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/10/2022

Διοικητικός Υπάλληλος (Άριστη γνώση Αγγλικών)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΒΙΠΕΘ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Orenda Europe ιδρύθηκε το 2012 στην ΒΙΠΕ Θεσσαλονίκης, δραστηριοποιείται στον κλάδο των πλαστικών με την κατασκευή και εμπορία μηχανημάτων άλεσης πλαστικού και αναζητά να προσλάβει άμεσα Διοικητικό Υπάλληλο.

Αρμοδιότητες:
  • Συντονισμός, οργάνωση και επίβλεψη των λειτουργειών της επιχείρησης
  • Σχεδιασμός και αναθεώρηση των διαδικασιών του λογιστηρίου
  • Υποστήριξη στη διαχείριση εργασιακών θεμάτων (προσλήψεις, άδειες, συμβάσεις και
  • προγράμματα προσωπικού)
  • Επίβλεψη εφαρμογής της τιμολογιακής και πιστωτικής πολιτικής της εταιρίας
  • Επικοινωνία με τράπεζες και δημόσιες αρχές όπου απαιτείται.
  • Συντονισμός και εποπτεία των μηνιαίων ελέγχων του λογιστηρίου
  • Εποπτεία και επίλυση θεμάτων μηχανογράφησης
  • Εποπτεία και έλεγχος των εξόδων της εταιρίας
  • Επίλυση ζητημάτων που σχετίζονται με την ομαλή λειτουργία του γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. (Οικονομικής / Λογιστικής κατεύθυνσης)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή εφαρμογή MS Office και συστημάτων ERP
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Ικανότητα αντίληψης, προγραμματισμού και ελέγχου
  • Διοικητικές ικανότητες
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών για την βελτίωση των λειτουργειών

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας δυναμικά αναπτυσσόμενο