Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/9/2020

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝEA ΧΑΛΚΗΔOΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Novatron A.E. διευρύνοντας τις εργασίες της αναζητά προς άμεση πρόσληψη έναν Αποθηκάριο για την εταιρείας μας.

Η Novatron AE λειτουργεί από το 2002 με έδρα το Χαλάνδρι και κέντρο διακίνησης και παραγωγής στη Νέα Χαλκηδόνα. Είναι από τους κορυφαίους διανομείς στον τομέα της, ενώ διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη γκάμα προϊόντων παρέχοντας λύσεις στους ακόλουθους τομείς:
  • Barcode & POS και συστήματα λιανικής πώλησης.
  • Συστήματα εκτύπωσης πλαστικών καρτών
  • Ολοκληρωμένα συστήματα Βιομηχανικών Λύσεων και Αυτοματισμών

Βασική φιλοσοφία στη Novatron A.E. είναι η ανάπτυξη των πωλήσεων μέσω της προσήλωσης μας στην καλύτερη δυνατή υποστήριξη του πελάτη μας.

Περιγραφή Θέσης
Ως εργαζόμενος στο τμήμα διακίνησης τα καθήκοντα σας θα είναι:

  • Διασφάλιση της σωστής και γρήγορης παράδοσης των παραγγελιών των πελατών μας.
  • Φροντίδα του χώρου της αποθήκης ώστε να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της εταιρείας μας.
  • Ενημέρωση του ERP της εταιρείας με τις νέες παραγγελίες.
  • Έλεγχος ποιοτικά και ποσοτικά των παραλαβών των προϊόντων από τους προμηθευτές.
  • Διερεύνηση τυχόν προβλημάτων των πελατών, καταγραφή παράπονων και προσπάθεια επίλυσής τους σε συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ - ΤΕΙ
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Άριστη γνώση Excel, Word
  • Γνώση Αγγλικών
  • Επαγγελματισμός και ομαδικότητα
  • Δομημένη κρίση και αναλυτική σκέψη
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους).

Παροχές

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον.
  • Συνεχής εκπαίδευση προκειμένου να αντεπεξέλθετε στις προκλήσεις της θέσης και να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας.