Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/03/2023

Σερβιτόροι / Chef de Rang

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη Αυστρία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Global Experts είναι μια κορυφαία εταιρεία προσλήψεων που βοηθά τους ειδικευμένους επαγγελματίες να αποκτήσουν τις καλύτερες θέσεις εργασίας με αξιόπιστους εργοδότες. Για λογαριασμό του πελάτη μας, ενός ξενοδοχείου 4* και 5* στην Αυστρία, αναζητούμε σερβιτόρους / σεφ de Rang!

Κύρια καθήκοντα:
  • Είστε υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία του τμήματος, βοηθώντας τα νεαρά μέλη της ομάδας
  • Παρέχουμε εξαιρετικά πρότυπα εξυπηρέτησης με φιλικό και επαγγελματικό τρόπο στους επισκέπτες μας
  • Καλωσορίζετε όλους τους επισκέπτες και επισκέπτες στο εστιατόριο και το ξενοδοχείο
  • Βοηθάτε στην διαρρύθμιση του εστιατορίου πριν το σέρβις, διασφαλίζοντας ότι όλα τα απαιτούμενα είδη είναι αποθηκευμένα και έτοιμα
  • Συνοδεύετε τους επισκέπτες στα τραπέζια τους προσφέροντάς τους μενού, ποτά και παρέχετε επεξηγήσεις για το μενού όταν απαιτείται
  • Αντιμετωπίζετε αποτελεσματικά και με ευγένεια όλες τις απορίες των επισκεπτών
  • Βεβαιώνεστε ότι το περιβάλλον του εστιατορίου διατηρείται και καθαρίζεται πάντα σε υψηλό επίπεδο τόσο κατά τη διάρκεια όσο και μετά το σέρβις
  • Παρέχετε συνεπή, εξαιρετική εξυπηρέτηση σύμφωνα με τα πρότυπα πολυτέλειας
  • Άριστη γνώση των μενού εστιατορίων, για να μπορείτε να προσφέρετε καθοδήγηση και να κάνετε προτάσεις

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος θα:
  • Έχει ένα βασικό, μέσο ή υψηλό επίπεδο γερμανικών
  • Έχουν πάθος για όλα τα τρόφιμα και τα ποτά
  • Μπορεί να βοηθήσει στην εκπαίδευση και την επίβλεψη των μελών της ομάδας διασφαλίζοντας ότι παρέχουν σταθερή ποιότητα υπηρεσιών