Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/7/2020

Τεχνικός Η/Υ & Δικτύων

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

COSMODATA
Η Ιστορία μας…
“Από Εσάς Αγόρασα τον 1ο μου Υπολογιστή"

Διατηρώντας πορεία ανάπτυξης, εξέλιξης και αφομοίωσης των ολοένα αυξανόμενων και διαφοροποιούμενων αναγκών του καταναλωτικού κοινού στον χώρο της Τεχνολογίας η Cosmodata αναζητά:

ΤΕΧΝΙΚΟ Η/Υ

Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος, διάγνωση σφαλμάτων και επισκευή συσκευών (laptops, desktops, tablets & κινητά τηλέφωνα)
  • Εγκατάσταση και αναβάθμιση Software και Hardware
  • Γρήγορη και αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών (εσωτερικών & εξωτερικών)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου Ανώτατης σχολής (ΑΕΙ / ΤΕΙ ) κατεύθυνσης Τεχνικού Η/Υ, Ηλεκτρονικής, Πληροφορικής ή συναφούς κλάδου
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 - 3 χρόνια σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση εγκατάστασης και αναβάθμισης Software και Hardware
  • Καλή γνώση διάγνωσης και επίλυσης βλαβών καθώς και συναρμολόγησης και αποσυναρμολόγησης επιτραπέζιων και φορητών υπολογιστών
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσας
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Κάτοχος διπλώματος IX και μηχανής

Παροχές

  • Σταθερός Μισθός με συνέπεια στην Μισθοδοσία
  • Άμεση πρόσληψη με σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Ευκαιρίες Εξέλιξης τόσο στον Επαγγελματικό όσο και στον Μισθολογικό τομέα
  • Σταθερό, Ασφαλές και Ευχάριστο Περιβάλλον Εργασίας