Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/3/2023

Εργάτης - Υπάλληλος Αποθήκης (Εποχική + Μόνιμη Θέση)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΩΣ

Η εταιρία μας ΙΒΙΣΚΟΣ Α.Ε. που δραστηριοποιείται στον κλάδο των τροφίμων με έδρα την ΚΩ λόγο επέκτασης των αποθηκευτικών χώρων στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης ενδιαφέρεται να προσλάβει

Υπάλληλο / Εργάτη Αποθήκης - Picker.

Απαραίτητα Προσόντα

Αρμοδιότητες:
  • Παραλαβή εμπορευμάτων μεταφορά τους εντός της αποθήκης και τακτοποίηση τους
  • Εκτέλεση και φόρτωση παραγγελιών
  • Συσκευασία και παλετοποίηση
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
Ο ιδανικός υποψήφιος για τη θέση θα πρέπει να διαθέτει:
  • Απολυτήριο Λυεκίου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου καθώς υπάρχουν αρκετές βάρδιες
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρίας
  • Προηγούμενη εμπειρία σε αποθήκη τροφίμων θα συνεκτιμηθεί
  • Γνώση συστημάτων WMS θεωρείται επιπλέον προσόν
  • Κάτοχος άδειας χειριστή περονοφόρου θεωρείται επιπλέον προσόν

Παροχές

Μισθός ανάλογος προσόντων - προϋπηρεσίας

Εκδήλωση ενδιαφέροντος

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλείστε να στείλετε το βιογραφικό σας στο info@iviskos.gr.

Ενναλακτικά μπορείτε να επικοινωνήσετε στο 2242068155 ή να περάσετε από τα γραφεία μας να συμπληρώσετε μια αίτηση.