Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/11/2017

Πωλητής Κινητής & Σταθερής Τηλεφωνίας (door to door)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Πωλητής Κινητής & Σταθερής Τηλεφωνίας (door to door) από κατάστημα στην Πάτρα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
• Προώθηση συνδέσεων κινητής – σταθερής τηλεφωνίας.
• Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων που να καλύπτουν τις ανάγκες του πελάτη.
• Δυνατότητα μετακινήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Εργασιακή εμπειρία
• Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
• Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη.
• Αυτοπαρακίνηση και ενθουσιασμός για την επίτευξη στόχων.

Επιθυμητά Προσόντα:
• Ανάλογη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις υπηρεσιών κινητής τηλεφωνίας.
• Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

• Σταθερός μισθός και ασφάλιση ΙΚΑ
​• Επιπλέον αμοιβή με επίτευξη στόχου
• Συνεχείς εκπαιδεύσεις
• Δυνατότητα εξέλιξης