Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/7/2022

Προσωπικό Ασφάλειας

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η HB Body ABEE, όμιλος εταιριών/βιομηχανιών προϊόντων επαναβαφής αυτοκινήτων με εξαγωγική δραστηριότητα και ηγετική θέση στην εγχώρια αγορά, επιθυμεί να στελεχώσει για το τμήμα της Ασφάλειας με έδρα τη ΒΙΠΕ Σίνδου, Θεσσαλονίκης:
Προσωπικό Φύλαξης (Security Officer)

Ref: SO21

Καθήκοντα εργασίας:
o Παροχή ασφαλών υπηρεσιών φύλαξης με βάση τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
o Έλεγχος εισόδου και εξόδου πελατών, προσωπικού και άλλων προσώπων, καθώς και αντικειμένων στις εγκαταστάσεις της εταιρίας
o Φύλαξη χώρων, περιουσιών και προσώπων μέσω περιπολιών φύλαξης (patrol)
o Διαχείριση κρίσεων και έκτακτων καταστάσεων στο χώρο εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα υποψήφιου:
o 2-3 χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (κατά προτίμηση σε μεγάλες βιομηχανικές μονάδες) ή σε ιδιωτική εταιρία παροχής υπηρεσιών ασφαλείας με εμπειρία στη φύλαξη μεγάλων χώρων
o Άδεια εργασίας προσωπικού φύλαξης θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν
o Απολυτήριο λυκείου
o Γνώση αγγλικής γλώσσας
o Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση σε εναλλασσόμενες βάρδιες
o Eκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες υποψηφίους)
o Δίπλωμα οδήγησης τύπου Β
o Πολύ καλή φυσική κατάσταση και ευελιξία στην κίνηση
o Επαγγελματική και ηθική συμπεριφορά
o Εχεμύθεια

Παροχές

Εταιρικές παροχές:
o Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
o Ομαδική ιδιωτική ασφάλιση
o Ολοκληρωμένο πρόγραμμα εκπαίδευσης
o Σταθερό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα
αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης στο e-mail: mkarafoulidou@hbbody.com
H εταιρία μας ασκεί πολιτική ίσων ευκαιριών.
Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας.
Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).