Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/07/2022

Barista σε Πρατήριο Υγρών Καυσίμων - ΜΕΛΙΣΣΙΑ

Εστίαση

Πόλη ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία TRENKWALDER JOBCENTERS HELLAS, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Barista για πλήρη απασχόληση σε καφέ σε εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων, στα Μελίσσια.

Περιγραφή θέσης:
  • Παρασκευάζει και προσφέρει καφέ και ροφήματα με βάση τις προδιαγραφές της εταιρείας
  • Διερευνά τις ανάγκες των πελατών και προτείνει τα κατάλληλα γι’ αυτούς προϊόντα
  • Παρέχει εξαιρετικά επίπεδα εξυπηρέτησης σύμφωνα με τις αξίες της εταιρείας
  • Ακολουθεί τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας στον χώρο εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ικανότητα να λειτουργεί αποτελεσματικά υπό συνθήκες πίεσης
  • Ευελιξία ωραρίου
  • Προϋπηρεσία σε κατάστημα εστίασης θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Μόνιμη εργασία
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Με την αποστολή του βιογραφικού σας θεωρούμε ότι επιθυμείτε να το κρατήσουμε στη βάση δεδομένων μας για να το συνταιριάξουμε με τη τρέχουσα ή και άλλες θέσεις εργασίας. Αν δεν επιθυμείτε να κρατήσουμε το βιογραφικό σας στη βάση μας, παρακαλούμε σημειώστε το στο μήνυμα σας (ή απλά γράψτε «opt out»)