Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/2/2023

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΧΑΡΝΑΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρείας Sentry Doors είναι μια από τις πλέον καταξιωμένες εταιρείες στο χώρο της πόρτας ασφαλείας. Από την πρώτη μέρα λειτουργίας της δίνουμε έμφαση στην υψηλή ποιότητα της πρώτης ύλης και στην άριστη επικοινωνία με τον πελάτη. Έτσι, μέσα σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα γνώρισε την ανάπτυξη, αυξάνοντας το προσωπικό της, διευρύνοντας τις εγκαταστάσεις της και αναπτύσσοντας ένα πανελλαδικό δίκτυο πωλήσεων.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξης αυτής αναζητά ΑΠΟΘΗΚΆΡΙΟ.

Περιγραφή θέσης:

  • Πλήρης διαχείριση και παρακολούθηση εμπορευμάτων, διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας αποθήκης
  • Έλεγχος παραλαβής και αποστολής εμπορευμάτων
  • Οργάνωση και τακτοποίηση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση με ανάλογες ευθύνες
  • Άριστη γνώση διαδικασιών (τήρηση όλου του προγράμματος λειτουργίας αποθήκευσης, παραλαβών, διανομής κ.λπ.)
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Ικανότητα διαχείρισης έργων και επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα συντονισμού και διοίκησης ομάδας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Πλήρης απασχόληση
  • Μισθός 900€
  • Ωράριο: 9:00-18:00
  • ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ: 6936658080