Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/01/2019

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος Αποθήκης από εμπορική εταιρεία τροφίμων με έδρα στη Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή, συλλογή, τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Εκτέλεση-Προετοιμασία παραγγελιών
  • Φορτοεκφορτώσεις
  • Παραδόσεις παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχο εργασιακό περιβάλλον (αποθήκη)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (γραπτώς - προφορικώς)
  • Πολύ καλές γνώσεις προγραμμάτων Η/Υ (MS Office, Web browser, ERP-CRM Software)
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες
  • Ηλικία έως 30 ετών

Επιθυμητά προσόντα:

  • Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης Γ’ κατηγορίας
  • Γνώση προτύπων HACCP & ISO

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με νέους ανθρώπους
  • Θέση εργασίας που δίνει την δυνατότητα το άτομο να αναπτύξει και να βελτιώσει τις επαγγελματικές του δεξιότητες