Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/11/2021

Πωλητής - Οδηγός Ex Van (Δίπλωμα Γ' Κατηγορίας)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων με ταχύτατα αναπτυσσόμενο δίκτυο καταστημάτων, με έδρα την Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να προσλάβει:

Πωλητή / Οδηγό Ex-Van για την πώληση των προϊόντων της στο νομό Αττικής.

Περιγραφή θέσης:
  • Πώληση των εξουσιοδοτημένων προϊόντων της εταιρίας.
  • Διατήρηση υφιστάμενου και εύρεση νέου πελατολογίου και ευκαιριών.
  • Διασφάλιση έγκαιρης παράδοσης παραγγελιών στους πελάτες.
  • Υπεύθυνη διαχείριση εισπράξεων.
  • Συνεχής ανεύρεση μεθόδων για την επίτευξη υψηλότερων πωλήσεων .
  • Διαχείριση των αποθεμάτων και διασφάλιση της ποιότητας και διαθεσιμότητας των προϊόντων προς πώληση.
  • Τακτικός έλεγχος για τη σωστή λειτουργία του οχήματος.
  • Διατήρηση αρχείου πωλήσεων καθώς και του πίνακα αποτελεσμάτων, αναφορών κ.α.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:
  • Άδεια οδήγησης κατηγορία Γ'
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εμπειρία σε πωλήσεις και διανομές θα θεωρηθεί προσόν
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Πτυχίο πανεπιστημίου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Καλή γνώση Αγγλικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης