Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/1/2020

Οδηγός - Αποθηκάριος (Δίπλωμα Γ΄κατηγορίας)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Novatron A.E. διευρύνοντας τις εργασίες της αναζητά προς άμεση πρόσληψη ένα Οδηγό - Αποθηκάριο για την εταιρείας μας.

Η Novatron AE λειτουργεί από το 2002 με έδρα το Χαλάνδρι. Είναι από τους κορυφαίους διανομείς στον τομέα της, ενώ διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη γκάμα προϊόντων παρέχοντας λύσεις στους ακόλουθους τομείς:
  • Λύσεις AUTO ID και συστήματα λιανικής πώλησης.
  • Συστήματα εκτύπωσης πλαστικών καρτών.
Βασική φιλοσοφία στη Novatron A.E. είναι η ανάπτυξη της εταιρείας μέσω της προσήλωσης μας στην καλύτερη δυνατή υποστήριξη των πελάτων μας.

Περιγραφή Θέσης

Ως εργαζόμενος στο τμήμα διακίνησης τα καθήκοντα σας θα είναι:

  • Διασφαλίζει την σωστή και γρήγορη παράδοση των παραγγελιών των πελατών μας
  • Φροντίζει ο χώρος της αποθήκης να ανταποκρίνεται στα απαιτήσεις της εταιρείας μας
  • Ενημερώνει το ERP της εταιρείας με τις νέες παραγγελίες
  • Ελέγχει ποιοτικά και ποσοτικά τις παραλαβές των προϊόντων από τους προμηθευτές
  • Διερεύνηση τυχόν προβλήματα των πελατών, καταγραφή παράπονων και προσπάθεια επίλυσής τους σε συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης τουλάχιστον Γ’ Κατηγορίας
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Γνώση Excel, Word
  • Γνώση Αγγλικών
  • Επαγγελματισμός και ομαδικότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους)

Παροχές

Τι προσφέρουμε:
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση προκειμένου να αντεπεξέλθετε στις προκλήσεις της θέσης και να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας