Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/6/2020

Product Specialist (Εξοπλισμός μονάδας εντατικής θεραπείας)

Υγεία

Πόλη ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας ιατρικού εξοπλισμού αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Παρουσίαση και επίδειξη εξειδικευμένου ιατρικού εξοπλισμού ΜΕΘ σε πελάτες ιδιωτικού και δημοσίου τομέα
• Εκπαίδευση ιατρικού προσωπικού σε εξειδικευμένο ιατρικό εξοπλισμό
• Διατήρηση υπάρχοντος και δημιουργία νέου πελατολογίου
• Διεξαγωγή έρευνας marketing για τάσεις της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ σε σχετικό αντικείμενο με το τομέα του ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού (Νοσηλευτική, Ιατρικών Οργάνων, Βιοιατρικής Τεχνολογίας κ.α.)