Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/07/2018

Πωλητής B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία POSIT S.A. - Κέντρο Κινητής Τηλεφωνίας Α.Ε.Ε. με έδρα την Καλλιθέα είναι κορυφαία στη μεταπώληση προπληρωμένων προϊόντων για τα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας και internet, με πάνω από 7.500 pos σε όλη την Ελλάδα.

Η εταιρεία POSIT Α.Ε. αναζητά Πωλητή B2B με κύριες αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση υφιστάμενων και νέων πελάτων
  • Ικανότητα οικοδόμησης και διαχείρισης σχέσεων πριν, κατά τη διάρκεια και μετά την πώληση
  • Συμμετοχή στην εύρεση επιχειρηματικών προκλήσεων και ευκαιριών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ Κατεύθυνσης Marketing, Πωλήσεων ή Επικοινωνίας
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας κατά προτίμηση στον κλάδο μικρής λιανικής
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ,  MS Office
  • Άριστες γραπτές και προφορικές επικοινωνιακές δεξιότητες στην ελληνική και αγγλική γλώσσα
  • Ισχυρές πωλησιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δίπλωμα οδήγησης

Ο υποψήφιος θα πρέπει:

  • Nα διακρίνεται από άνεση στην επικοινωνία, προθυμία, υπευθυνότητα και επαγγελματισμό

Παροχές

  • Σταθερές αποδοχές και ασφαλιστική κάλυψη
  • Εταιρικό όχημα και κινητό
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον